FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A janë kabllot tuaja RoHS ose arrijnë Pajtueshmërisë?

Po, të gjitha produktet nga Umateck janë në përputhje me RoHS (reduktimin e substancave të rrezikshme) dhe për të arritur (regjistrimi, vlerësimin, autorizimin dhe kufizimin e substancave kimike), Ne jemi në gjendje të raporteve të siguruara test për të gjitha materialet e cila produkteve të përdorura. Ne jemi në gjendje të sigurojë një deklaratë për të siguruar produktin që ju të blerë nga ne janë RoHS ose arrijnë pajtueshmërinë. Na kontaktoni tani  për të marrë një deklaratë ose provë raporte.

Si të shpejtë mund ta marrë një ofertë nga ju?

Hetim juaj mund të përgjigjet brenda 2 orësh në kohën e punës, në qoftë se ne jemi jashtë detyrës ose në pushime, ne jemi në gjendje të përgjigjeni ju brenda 24 orëve. Efikasiteti është prioriteti ynë.

A mund të japin mostra falas për të kontrolluar cilësinë?
Sure, ne jemi në gjendje për të siguruar një mostër të shpejtë për klientin për të kontrolluar cilësinë, mostrat është padyshim i lirë, por koston e transportit detar duhet me veten, që do të jetë i madh në qoftë se ju mund të japin llogarinë tuaj zgarë.
Çfarë është sasia minimale e porosisë?
Moq ynë normal është 1000 copë në artikull ose cable totalisht 3000 meter papërpunuara sipas specifikimeve në të njëjtën ngjyrë. për bashkëpunim të parë, ne jemi më shumë se i kënaqur për të pranuar porosinë tuaj gjyq si 1oo copë ose 200 copë. dhe në qoftë se ne kemi rezervat, ne jemi në gjendje të shesin sasi të vogël për ju, pls na kontaktoni për të na tregoni detaje kërkesën tuaj.
Si të shpejtë mund të ju anije kabllot në qoftë se unë të urdhërojë tani?
Kjo varet nga specifikimet tuaja, sasinë dhe package..etc, koha normale jonë të çojë është 3-4 javë, në qoftë se ajo është rendi sasi e vogël dhe ne kemi materiale në magazinë, ne jemi në gjendje për të transportuar atë tona në 1-2 javë. Ne jemi të kënaqur për të bërë prioritet për kërkesë urgjente, ju lutem vetëm të na tregoni objektivin tuaj.
A mund të ofrojnë zgjidhje me kosto efektive të anijeve për ne?
Po, ne kemi partnerë strategjikë në deti, ajri dhe anijeve të shprehur, çmimi ne mund të ofrojmë është shumë konkurrues.
Si për të paguar, që është termi juaj e pagesës?
Termi normal jonë e pagesës është 30% e depozitave, dhe bilanci kundër B / L, ne ofrojmë kredi të hapur të tilla si OA30 / 45/60 ditë për të mirë bashkëpunuar klientët dhe totale sasi të rendit mbi 30.000 USD. T / T, L / C, Paypal, Western Union ... etj janë të gjitha në dispozicion.
A mund të përshtatur produkt për ne?
Sure, ne fokusohemi në kabllot premium OEM për markë të mirë, nuk ka model të lëndës, paketim ose gjatësi të përshtatur, ngjyra, ne jemi bërë produktin e saktë si ajo skamja jote, vetëm të  kontaktoni me ne  për të kabllove të përshtatur me etiketimin tuaj.
Përmbajtja juaj shkon këtu

Përmbajtja juaj shkon këtu

Duan të punojnë me ne?

WhatsApp Bisedë Online!